marvelous mrs. maisel

The Marvelous Mrs. Maisel – zapowiedź 2. sezonu

10 sierpnia 2018 | Newsy

j

Amazon udostępnił teaser drugiego sezonu swojego komediowego hitu. Urocza stand-uperka powraca z kolejną porcją humoru.

Akcja produkcji rozpoczyna się w roku 1958. The Marvelous Mrs. Maisel skupia się na losach Miriam „Midge” Maisel, dobrze wychowanej kobiety z Nowego Jorku. Życie bohaterki zupełnie się zmienia, gdy dowiaduje się ona o romansie męża. Postanawia zająć się zawodowym stand-upem, co nie spotyka się z aprobatą.

W 2. sezonie rozwiedziona już Midge stanie przed nowymi wyzwaniami – osobistymi i zawodowymi.

Zobacz zapowiedź The Marvelous Mrs. Maisel:

Za stworzenie serialu odpowiada Amy Sherman-Palladino (Gilmore Girls). Nie znamy jeszcze daty premiery drugiego sezonu. Wiadomo jednak, że trzeci został już zamówiony.

 

ZOBACZ TEŻ  Złote Globy 2018 - feminizm rządzi w kinie i telewizji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!