Netflix murem…. muralem stoi za Marszem Równości

11 sierpnia 2018 | Newsy

j

Netflix, gigant medialny, to jeden z partnerów, także finansowych, Marszu Równości i Poznań Pride Week. Na Jeżycach, przy ul. Dąbrowskiego przygotowano mural wspierający środowisko LGBT. Pojawiła się na nim postać z Orange Is the New Black.

oragne

źródło: queer.pl

Aktorki serialu nagrały także pozdrowienia dla uczestników marszu i całego Poznania. Zobaczcie!

ORANGE IS PART OF THE RAINBOW

Orange is part of the rainbow… and the rainbow is part of Poznań! Dziewczyny z Orange Is the New Black zapraszają na piknik przed Marszem Równości w Poznaniu. Widzimy się w najbliższą sobotę o 11:00 na KontenerART!

Opublikowany przez Grupa Stonewall Środa, 8 sierpnia 2018

 

Na Facebooku także nie obyło się bez oryginalnej akcji. Tym razem zabrakło Magdy „besos” Gessler, ale dodano kwestię z lokalnym pazurem, tej!

pozdrowienia online 1

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze brytyjskie seriale XXI wieku - co warto obejrzeć?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adrianna Michno

Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram