The Last of Us – w Calgary trwa budowanie post-apokaliptycznego miasta

}

Data: 5 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Zdjęcia do serialu HBO The Last of Us niedawno się rozpoczęły. Plany zdjęciowe usytuowane są w mieście Calgary w Kanadzie. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których zobaczyć możecie jak technicy przygotowują miasto, aby wyglądało na post-apokaliptyczne.

Wygląda na to, iż ludzie stojący za scenografią dokładają wszelkich starań, aby wszystko w serialu wyglądało bardzo podobnie jak w grze. Przerabiana ulica ma prawdopodobnie udawać North End z Bostonu w stanie Massachusetts.

The Last of Us jest największą produkcją telewizyjną jaka miała do tej pory miejsce w Kanadzie. Budżet produkcji jest zatrważający. Czy efekt końcowy również nas wszystkich zadziwi? Tego dowiemy się za jakiś czas.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Pierwszy sezon serialu składać ma się z dziesięciu odcinków. Jego premiera w 2022 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Lepsze życie powróci z 4. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.