The Last of Us – w Calgary trwa budowanie post-apokaliptycznego miasta

5 sierpnia 2021 | Newsy

Zdjęcia do serialu HBO The Last of Us niedawno się rozpoczęły. Plany zdjęciowe usytuowane są w mieście Calgary w Kanadzie. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których zobaczyć możecie jak technicy przygotowują miasto, aby wyglądało na post-apokaliptyczne.

Wygląda na to, iż ludzie stojący za scenografią dokładają wszelkich starań, aby wszystko w serialu wyglądało bardzo podobnie jak w grze. Przerabiana ulica ma prawdopodobnie udawać North End z Bostonu w stanie Massachusetts.

The Last of Us jest największą produkcją telewizyjną jaka miała do tej pory miejsce w Kanadzie. Budżet produkcji jest zatrważający. Czy efekt końcowy również nas wszystkich zadziwi? Tego dowiemy się za jakiś czas.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Pierwszy sezon serialu składać ma się z dziesięciu odcinków. Jego premiera w 2022 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Lepsze życie powróci z 4. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram