American Crime Story: Impeachment – data premiery i plakat 3. sezonu antologii

4 sierpnia 2021 | Newsy

Stacja FX prezentuje plakat trzeciego sezonu antologicznej serii Ryana Murphy’ego American Crime Story. Grafika zdradza datę premiery produkcji.

Pierwszy sezon opowiadał o procesie sądowym O.J. Simpsona, a drugi dotyczył zabicia legendarnego projektanta Gianniego Versacego. Trzecia seria skupi się na seks skandalu z Billem Clintonem i Moniką Lewinsky, który miał miejsce w latach 90 ubiegłego wieku.

W obsadzie znajdują się Sarah Paulson jako Linda Tripp, Beanie Feldstein jak Monika Lewinsky, Annaleigh Ashford jako Paula Jones, Clive Owen jako Bill Clinton, Edie Falco jako Hilary Clinton, Margo Martindale jako Lucianne Goldberg i Billy Eichner jako Matt Drudge.

Fabuła serialu w dużej mierze opiera się na książce Jeffreya Toobina A Vest Conspiracy. Trzeci sezon składa się z dziesięciu epizodów i na FX zadebiutuje już 7 września 2021 roku.

Źródło: Dark Horizons, Twitter

ZOBACZ TEŻ  American Crime Story – wiemy o czym opowie 3. sezon antologii!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram