Bajer z Bel-Air – premiera rebootu dopiero w przyszłym roku

}

Data: 5 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Peacock postanowiła przesunąć datę premiery rebootu serialu Bajer z Bel-Air. Pierwotnie serial zadebiutować miał pod koniec tego roku, jednak z powodu problemów na etapie preprodukcji, opóźniono jego debiut do 2022 roku.

Wszelkie opóźnienia spowodowane są zmianami w ekipie. Trzykrotnie następowała zmiana osoby na stanowisku showrunnera. Oryginalny showrunner Chris Collins odszedł z projektu w grudniu ubiegłego roku. Zastąpiła go Diane Houston, która również niedawno opuściła stanowisko z nieznanych powodów. Teraz rolę showrunnerów pełnią T.J. Brady i Rasheed Newson.

Reboot nosi tytuł Bel-Air. Zobaczymy głównego bohatera, który przenosi się z Filadelfii do bogatego domu w Bel-Air. Akcja osadzona zostanie we współczesnych realiach. Ujrzymy z jakimi uprzedzeniami i konfliktami przyjdzie zmierzyć się naszemu bohaterowi. Odcinki mają trwać po godzinę, a nie jak w oryginalne 30 minut. Twórcy rebootu uważają, iż w ten sposób będą w stanie dużo mocniej zgłębić konflikty, emocje i uprzedzenia.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Maj z Netflixem – przegląd nowości

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.