Bajer z Bel-Air – premiera rebootu dopiero w przyszłym roku

5 sierpnia 2021 | Newsy

Platforma Peacock postanowiła przesunąć datę premiery rebootu serialu Bajer z Bel-Air. Pierwotnie serial zadebiutować miał pod koniec tego roku, jednak z powodu problemów na etapie preprodukcji, opóźniono jego debiut do 2022 roku.

Wszelkie opóźnienia spowodowane są zmianami w ekipie. Trzykrotnie następowała zmiana osoby na stanowisku showrunnera. Oryginalny showrunner Chris Collins odszedł z projektu w grudniu ubiegłego roku. Zastąpiła go Diane Houston, która również niedawno opuściła stanowisko z nieznanych powodów. Teraz rolę showrunnerów pełnią T.J. Brady i Rasheed Newson.

Reboot nosi tytuł Bel-Air. Zobaczymy głównego bohatera, który przenosi się z Filadelfii do bogatego domu w Bel-Air. Akcja osadzona zostanie we współczesnych realiach. Ujrzymy z jakimi uprzedzeniami i konfliktami przyjdzie zmierzyć się naszemu bohaterowi. Odcinki mają trwać po godzinę, a nie jak w oryginalne 30 minut. Twórcy rebootu uważają, iż w ten sposób będą w stanie dużo mocniej zgłębić konflikty, emocje i uprzedzenia.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Maj z Netflixem – przegląd nowości

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram