w

Lepsze życie powróci z 4. sezonem!

better things publicity still h 2019
hollywoodreporter

Stacja FX po emisji trzech sezonów serialu Lepsze życie dalej zadowolona jest z jego oglądalności i z tego jak przyjmowany jest przez krytyków, dlatego też zdecydowała się zamówić kolejny sezon produkcji.

Pierwsze skrzypce gra Pamela Adlon. Nie dość, że występuje w głównej roli to jest autorką scenariusza, showrunnerem i reżyserem drugiego i trzeciego sezonu.

Lepsze życie to serial komediowo-dramatyczny, ukazujący trudne życie samotnej matki. Sam, w tej roli Adlon, jest aktorką w Hollywood i samotnie wychowuje trzy córki: Max, Frankie i Duke. Obserwujemy jej starania dotyczące pogodzenia trudów wychowania z czasochłonna pracą.

Obecnie serial jest w trakcie emisji trzeciego sezonu, który w Polsce możemy obejrzeć na kanale HBO 3 bądź platformie HBO GO.

Źródło: hollywoodreporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chambers image 4 600x400 150x150

Chambers – zdjęcia z planu i data premiery nowego horroru!

niobe hbo asunda 150x150

Asunda – popularny komiks zostanie zekranizowany!