Lepsze życie powróci z 4. sezonem!

}

Data: 27 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX po emisji trzech sezonów serialu Lepsze życie dalej zadowolona jest z jego oglądalności i z tego jak przyjmowany jest przez krytyków, dlatego też zdecydowała się zamówić kolejny sezon produkcji.

Pierwsze skrzypce gra Pamela Adlon. Nie dość, że występuje w głównej roli to jest autorką scenariusza, showrunnerem i reżyserem drugiego i trzeciego sezonu.

Lepsze życie to serial komediowo-dramatyczny, ukazujący trudne życie samotnej matki. Sam, w tej roli Adlon, jest aktorką w Hollywood i samotnie wychowuje trzy córki: Max, Frankie i Duke. Obserwujemy jej starania dotyczące pogodzenia trudów wychowania z czasochłonna pracą.

Obecnie serial jest w trakcie emisji trzeciego sezonu, który w Polsce możemy obejrzeć na kanale HBO 3 bądź platformie HBO GO.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Z kamerą u Kardashianów się kończy!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.