The Last of Us – pierwsze zdjęcie Joela i Ellie

}

Data: 28 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Firma odpowiedzialna za grę The Last of Us zaskoczyła fanów i opublikowała pierwsze zdjęcie z serialu HBO będącego obecnie w produkcji. Widzimy na nim dwójkę głównych bohaterów – Joela i Ellie.

Stoją oni tyłem patrząc przed siebie na post-apokaliptyczny świat, w którym przyszło im żyć.

W Joela wciela się Pedro Pascal, a Ellie portretuje Bella Ramsey. Za serial odpowiadają Craig Mazin i Neil Druckmann. W obsadzie serialu The Last of Us są także Gabriel Luna jako Tommy Miller, Nico Parker jako córka Joela – Sarah, Anna Torv jako Tess i Merle Dandridge jako Marlene – przywódczyni ruchu oporu zwanego Świetlikami oraz Jeffrey Pierce jako Perry, Murray Bartlett jako Frank i Con O’Neill jako Bill.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Ta sytuacja trwa już 20 lat. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Anna Torv dołącza do obsady The Last of Us

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.