Anna Torv dołącza do obsady The Last of Us

23 lipca 2021 | Newsy

Ciągle powiększa się obsada serialu HBO The Last of Us, który to opiera się na popularnej grze. Tym razem swój angaż otrzymała aktorka Anna Torv, znana z serialu Mindhunter i Fringe: Na granicy światów.

Anna Torv wcieli się w postać imieniem Tess. To przemytniczka i bardzo silna psychicznie kobieta, która uodporniła się już na otaczającą ją post-apokaliptyczną rzeczywistość pełną hord zombie.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się 20 lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Mamy post-apokaliptyczny świat zniszczony przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w brutalną podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Serial jest już w trakcie produkcji, która trwa w Kanadzie. Pierwszy sezon The Last of Us składać ma się z dziesięciu odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Umbrella Academy - mamy zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram