Chucky i jego uwielbienie dla krwi w krótkim klipie promującym serial Manciniego

}

Data: 28 września 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się krótki klip promujący serial Dona Manciniego Chucky, który opowie na nowo historię kultowej morderczej laleczki, w której to zamieszkał duch pewnego seryjnego mordercy.

Filmik przedstawia scenę z szkoły. Jake, w tej roli Zackary Arthur musi przeprowadzić sekcję żaby, ma jednak wstręt do krwi, co skutecznie uniemożliwia przeprowadzenie mu tego zadania. Pomaga mu Chucky, który jak wiemy jest ekspertem od władania nożem, a krew nie jest mu straszna.

Produkcja ta jest bezpośrednią kontynuacją pełnometrażowych filmów o morderczej laleczce. Utrzymuje ich charakterystyczny klimat, który charakteryzuje się połączeniem niepokojących i pełnych grozy momentów z humorystycznymi elementami. Serial pozwoli odkryć takżę ‘głębie’ tytułowej postaci, co nie było możliwe w filmowym formacie.

Akcja serialu osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Laleczka pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dochodzi w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Premiera serialu 12 października 2021 roku na Syfy.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Chucky straszy na nowym teaserze serialu Dona Manciniego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.