The Big Bang Theory zakończy się na 12. sezonie

j
}

Data: 23 sierpnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Przedstawiciele WBTV ogłosili, że popularny geekowski serial The Big Bang Theory w przyszłym roku doczeka się ostatniego odcinka.

Teoria Wielkiego Podrywu po tak długim okresie emitowania wzbudza wiele sprzecznych emocji wśród widzów. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że jest to jeden z najgłośniejszych seriali w historii telewizji, porównywalny często z kultowymi Przyjaciółmi. Wszystko wskazuje na to, że po 12 sezonach pożegnamy się z Leonardem, Penny i Sheldonem.

Z tej okazji Kaley Cuoco podzieliła się wspominkowym postem:

Według niepotwierdzonych oficjalnie plotek, głównym powodem decyzji o zakończeniu serialu jest rezygnacja z dalszych występów Jima Parsonsa. Aktor brawurowo wcielający się w Sheldona nie wyraził zainteresowania udziałem w zdjęciach do 13. sezonu.

The Big Bang Theory po raz pierwszy wyemitowano w 2007 roku i od tego czasu show cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatni odcinek 11. sezonu oglądało ponad 14 milionów widzów.

12. i ostatni sezon The Big Bang Theory rozpocznie się we wrześniu.

ZOBACZ TEŻ  Chambers – zdjęcia z planu i data premiery nowego horroru!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.