w

The Big Bang Theory zakończy się na 12. sezonie

Big Bang Theory Ending

Przedstawiciele WBTV ogłosili, że popularny geekowski serial The Big Bang Theory w przyszłym roku doczeka się ostatniego odcinka.

Teoria Wielkiego Podrywu po tak długim okresie emitowania wzbudza wiele sprzecznych emocji wśród widzów. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że jest to jeden z najgłośniejszych seriali w historii telewizji, porównywalny często z kultowymi Przyjaciółmi. Wszystko wskazuje na to, że po 12 sezonach pożegnamy się z Leonardem, Penny i Sheldonem.

Z tej okazji Kaley Cuoco podzieliła się wspominkowym postem:

View this post on Instagram

This ride has been a dream come true and as life changing as it gets. No matter when it was going to end , my heart would have always been broken in two. Drowning in tears, we promise to bring you the best season yet. To the fans, our crew, families, Chuck Lorre, Warner Brothers , CBS, and everyone who has supported us for so many years, thank you. We are goin out with a bang ? @bigbangtheory_cbs

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco) on

Według niepotwierdzonych oficjalnie plotek, głównym powodem decyzji o zakończeniu serialu jest rezygnacja z dalszych występów Jima Parsonsa. Aktor brawurowo wcielający się w Sheldona nie wyraził zainteresowania udziałem w zdjęciach do 13. sezonu.

The Big Bang Theory po raz pierwszy wyemitowano w 2007 roku i od tego czasu show cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatni odcinek 11. sezonu oglądało ponad 14 milionów widzów.

12. i ostatni sezon The Big Bang Theory rozpocznie się we wrześniu.

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1024x683 20

7 powodów, dla których warto zainteresować się serialem Outlander

who is america

“Who is America?” – recenzja 1. sezonu, czyli Sacha Baron Cohen obraża wszystkich