w

Chambers – zdjęcia z planu i data premiery nowego horroru!

chambers image 4 600x400
collider

Na równy miesiąc przed premierą Netflix na swoim Twitterze opublikował post z paroma zdjęciami z planu oraz z oficjalną datą premiery nowego serialu z Umą Thurman utrzymanego w konwencji horroru.

Serial ten opowie nam historię młodej kobiety, która przeszła operację przeszczepu serca. Po pewnym czasie zaczyna interesować się kim był dawca, bowiem zauważa u siebie niepokojące zmiany. Akcja rozgrywa się w pewnej miejscowości w Arizonie. Jak mówi Leah Rachel, twórczyni serialu, zachęcając tym samym do jego obejrzenia: rozpoczyna się on przyziemną historią, aby przejść do czegoś całkowicie dziwnego, tajemniczego, a wręcz chorego.

Oprócz Thurman, która wcieli się w role Nancy, matki dawczyni serca, do obsady należą także Tony Goldwyn, Sivan Alyra Rose, Lilliya Reid, Nicholas Galitzine i Sarah Mezzanotte. Produkcja składa się z 10 odcinków i zadebiutuje 26 kwietnia na platformie Netflix.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

love death robots 150x150

Miłość, śmierć i roboty – recenzja – Geekowskie pudełko czekoladek

better things publicity still h 2019 150x150

Lepsze życie powróci z 4. sezonem!