Chambers – zdjęcia z planu i data premiery nowego horroru!

26 marca 2019 | Newsy

Na równy miesiąc przed premierą Netflix na swoim Twitterze opublikował post z paroma zdjęciami z planu oraz z oficjalną datą premiery nowego serialu z Umą Thurman utrzymanego w konwencji horroru.

Serial ten opowie nam historię młodej kobiety, która przeszła operację przeszczepu serca. Po pewnym czasie zaczyna interesować się kim był dawca, bowiem zauważa u siebie niepokojące zmiany. Akcja rozgrywa się w pewnej miejscowości w Arizonie. Jak mówi Leah Rachel, twórczyni serialu, zachęcając tym samym do jego obejrzenia: rozpoczyna się on przyziemną historią, aby przejść do czegoś całkowicie dziwnego, tajemniczego, a wręcz chorego.

Oprócz Thurman, która wcieli się w role Nancy, matki dawczyni serca, do obsady należą także Tony Goldwyn, Sivan Alyra Rose, Lilliya Reid, Nicholas Galitzine i Sarah Mezzanotte. Produkcja składa się z 10 odcinków i zadebiutuje 26 kwietnia na platformie Netflix.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Chambers - Netflix kasuje serial!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram