Avenue 5 – Hugh Laurie zagra w kosmicznej komedii HBO

23 sierpnia 2018 | Newsy

j

Hugh Laurie, znany oczywiście z tytułowej roli w serialu Dr House, zagra w przygotowywanej przez HBO komedii science fiction zatytułowanej Avenue 5.

Za serial odpowiadać będzie Armando Iannucci, który na swoim koncie ma m.in. Veep (polski tytuł to Figurantka). Hugh Laurie wcieli się w Ryana Clarka, amerykańskiego kapitana statku kosmicznego Avenue 5.

Zdjęcia do pierwszego odcinka serialu mają się rozpocząć jeszcze w tym roku w Londynie.

ZOBACZ TEŻ  Walka z Goliatem odnowiona na finałowy sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram