w

Amazon Prime Video nareszcie po Polsku

Bez tytułu 1

Przez długi czas brak polskiego interfejsu zniechęcał wielu naszych rodaków do przetestowania Amazon Prime Video. W końcu właściciele serwisu postanowili to zmienić.

Po niecałych dwóch latach od debiutu nad Wisłą, w końcu interfejs serwisu został spolszczony. Niestety w parze z tym nie poszła „lokalizacja” cennika. Nadal trzeba płacić w euro (początkowo 2,99 euro miesięcznie przez pół roku i 5,99 euro po tym okresie).

Aktualnie najgłośniejszą bodaj produkcją Amazonu jest The Grand Tour, czyli program motoryzacyjny prowadzony przez trio znaną wcześniej z Top Gear. W katalogu Amazon Prime Video znajdują się również autorskie seriale, takie jak Człowiek z wysokiego zamku, Transparent, Tom Clancy’s Jack Ryan czy Lore.

The One Ring 1510632814498 1024x682

Trwają również prace nad zupełnie nowym serialem w świecie Władcy Pierścieni.

Prime Video do tej pory nie zawojowało polskiego rynku, ale znajdziemy tam oryginalne produkcje Amazon Studios, które stopniowo pojawiają się w ofercie. Jednocześnie, katalog poszerza się co jakiś czas o filmy i seriale innych producentów.

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cop kt8b 150x150

The End of the F***ing World doczeka się 2. sezonu

najlepsze seriale animowane na netflixie

Najlepsze seriale animowane Netflix – jest co oglądać