Przeczytano:

Świat według Kiepskich – to koniec?

22 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W weekend w sieci pojawiły się informacje odnośnie ewentualnego zakończenia serialu Świat według Kiepskich, który na antenie Polsatu gości od ponad 20 lat.

Informacja taka wyszła od Marzeny Kipiel-Sztuki, która w serialu wciela się w Halinkę Kiepską, żonę Ferdynanda. W rozmowie z gazetą Fakt aktorka zdradziła, iż pomimo tego, że większość seriali wznowiła już plany zdjęciowe ona, jak i reszta ekipy nie otrzymali scenariuszy. Produkcja nie ruszyła, obsada nie otrzymała zaproszenia na plan, a terminy nagrań nie są znane.

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to byłą fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra. – powiedziała aktorka

Sprawę postanowiła skomentować stacja. Według rzecznika prasowego Polsatu Tomasza Matwiejczuka, pogłoski o zakończeniu serialu są nieprawdziwe i nie zniknie on z anteny.

Być może po prostu w tym sezonie zdjęcia nie powstaną i nowych odcinków doczekamy się dopiero na wiosnę. Podobna sytuacja miała już miejsce w 2018 roku, kiedy to serial nie pojawił się w wiosennej, a dopiero w jesiennej ramówce.

Oglądacie perypetie tej zabawnej rodziny z Ćwiartki 3/4 czy cieszylibyście się gdyby jednak serial zniknął już z anteny?

Źródło: swiatseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również