w

Lucyfer sezon 5. – znamy datę premiery!

lucifer
comingsoon

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów serialu Lucyfer. W weekend Netflix, niby przypadkowo zdradził datę premiery piątej odsłony przygód pewnego zabójczo przystojnego diabła.

W aplikacji Netflixa na stronie serialu pojawiła się data premiery 5. sezonu. Informacja oczywiście szybko zniknęła, ale wieść zdążyła się roznieść. Lucyfer powrócić ma 21 sierpnia 2020 roku.

Wtedy zadebiutuje pierwsza część piątego sezonu składająca się z ośmiu odcinków. Druga licząca tyle samo prawdopodobnie ujrzy światło dzienne w przyszłym roku.

Sezon piąty miał być finałowym, jednak ostatnimi czasy pojawia się mnóstwo informacji o tym, iż w planach jest jednak szósta seria. Jak na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale stosowne kontrakty z obsadą, a co najważniejsze z Tomem Ellisem wcielającym się w główną rolę, zostały podpisane.

Źródło: radiotimes.com

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

banktkuturbxy9lnzi4ndfmms05mjmyltqwn2ytotlkzi1kyzg5yzcynthlm2quanblz5gtas0duga

Świat według Kiepskich – to koniec?

stranger things seriale o nastolatkach z mocami

Seriale o nastolatkach z mocami – jak ogarnąć niezwykłe zdolności i burzę hormonów