w

Close Enough – HBO Max prezentuje nową animację

close enough
hbo max

Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej animowanych seriali dla dorosłych, co ukazuje, iż ten gatunek nie jest zarezerwowany tylko dla dzieci. Na taką produkcję stawia również platforma HBO Max, która wypuściła właśnie zapowiedź swojej nowej surrealistycznej animowanej komedii noszącej tytuł Close Enough.

Animacja ta ukaże nam zwariowany świat pewnego małżeństwa Josha i Emily, którzy mają pięcioletnią córkę Candice. Wraz z dwójką swoich rozwiedzionych przyjaciół – Alex i Bridgette mieszkają we wschodniej części Los Angeles. Cała czwórka jest po trzydziestce, w przejściowym okresie swojego życia, kiedy jest się na etapie pewnego rodzaju dorosłości, ale jeszcze człowiek nie czuje się stary. Zobaczymy jak dzielą swoje życie pomiędzy codzienne obowiązki, pracę i realizację marzeń. W tym wszystkim przeszkadzają im natrętni striptizerzy, mordercze manekiny i dziwne ślimaki – wszyscy oni odbywają podróże w czasie. Wystarczająco surrealistycznie?

Za serial odpowiada JG Quintel, twórca animacji Zwyczajny serial. Głosu bohaterom użyczają Quintel, Gabrielle Walsh, Jessica DiCicco, Jason Mantzoukas, Kimiko Glenn, James Adomian i Danielle Brooks. Produkcją zajęło się Cartoon Network Studios.

Premiera serialu już 9 lipca br. na HBO Max.

Źródło: indiewire

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

betty

Betty – HBO daje zielone światło na produkcję 2. sezonu

banktkuturbxy9lnzi4ndfmms05mjmyltqwn2ytotlkzi1kyzg5yzcynthlm2quanblz5gtas0duga

Świat według Kiepskich – to koniec?