Close Enough – HBO Max prezentuje nową animację

}

Data: 20 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej animowanych seriali dla dorosłych, co ukazuje, iż ten gatunek nie jest zarezerwowany tylko dla dzieci. Na taką produkcję stawia również platforma HBO Max, która wypuściła właśnie zapowiedź swojej nowej surrealistycznej animowanej komedii noszącej tytuł Close Enough.

Animacja ta ukaże nam zwariowany świat pewnego małżeństwa Josha i Emily, którzy mają pięcioletnią córkę Candice. Wraz z dwójką swoich rozwiedzionych przyjaciół – Alex i Bridgette mieszkają we wschodniej części Los Angeles. Cała czwórka jest po trzydziestce, w przejściowym okresie swojego życia, kiedy jest się na etapie pewnego rodzaju dorosłości, ale jeszcze człowiek nie czuje się stary. Zobaczymy jak dzielą swoje życie pomiędzy codzienne obowiązki, pracę i realizację marzeń. W tym wszystkim przeszkadzają im natrętni striptizerzy, mordercze manekiny i dziwne ślimaki – wszyscy oni odbywają podróże w czasie. Wystarczająco surrealistycznie?

Za serial odpowiada JG Quintel, twórca animacji Zwyczajny serial. Głosu bohaterom użyczają Quintel, Gabrielle Walsh, Jessica DiCicco, Jason Mantzoukas, Kimiko Glenn, James Adomian i Danielle Brooks. Produkcją zajęło się Cartoon Network Studios.

Premiera serialu już 9 lipca br. na HBO Max.

Źródło: indiewire

ZOBACZ TEŻ  Tatuśkowie – czas na płeć męską! Nadchodzi nowy serial Polsatu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.