Star trek: Discovery

Star Trek: Discovery – będzie spin-off!

15 stycznia 2019 | Newsy

Wieści o spin-offie było słychać już jakiś czas, jednak dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Swojego serialu doczeka się kapitan Philippa Georgiou, w którą wciela się Michelle Yeoh.

Spin-off skupi się na losach kapitan Georgiou, która dołączyła do owianej tajemnicą Sekcji 31 Zjednoczonych Federacji Planet. Sekcja ta zajmuje się zwalczaniem wszelkich zagrożeń dla Ziemi i Federacji. Produkcją zajmie się Alex Kurtzman, który z projektami z uniwersum Star Trek związany jest już od lat.

Tytuł ani data premiery spin-offu nie są jeszcze znane. Na razie musimy zadowolić się nadchodzącym 2. sezonem serii Star Trek: Discovery, którego premiera już 17 stycznia w serwisie Netflix.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Star Trek na małym ekranie: czy Patrick Stewart wejdzie na pokład?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram