Grace i Frankie – będzie 6. sezon!

}

Data: 16 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

W ten piątek, 18 stycznia odbędzie się premiera 5. sezonu serialu, a już Netflix zamówił kolejny sezon, którego prawdopodobnie możemy spodziewać się w okolicach 2020 roku.

Grace i Frankie to komediodramat opowiadający historię dwóch kobiet, które połączyła przyjaźń po tym, jak ich życie wywróciło się do góry nogami, gdy dowiedziały się, że ich mężowie są zakochanymi w sobie gejami. Chodź do tej pory wiecznie ze sobą walczyły, po tym wydarzeniu połączyła je nieoczekiwana więź. Starsze panie rozpoczynają przeżywanie drugiej młodości. Chodzą na randki, tańczą w barach a nawet palą trawkę.

W tytułowych rolach występują Jane Fonda i Lily Tomlin. Wszystkie 13 odcinków 5. serii od piątku dostępne będzie w serwisie Netflix.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Grace i Frankie sezon 5 – mamy zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.