The Widow – zwiastun nowego serialu Amazona

}

Data: 15 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Amazon wydał materiał promujący swój nowy ośmioodcinkowy serial The Widow z Kate Beckinsale i Charlesem Dance w rolach głównych. Jego premiera już 1 marca.

Produkcja zapowiadana jest jako emocjonujący i trzymający w napięciu thriller, a fabuła skupia się wokół Georgii Wells, która straciła męża i całkowicie odcięła się od swojego poprzedniego życia. Jednak pewnego dnia kobieta jest pewna, że widziała swojego zmarłego męża w wiadomościach. Ta myśl nie daje jej spokoju i od tej pory Georgia zrobi wszystko, aby poznać prawdę o swojej przeszłości.

Za reżyserię odpowiada Sam Donovan i Olly Blackburn, a produkcją zajęła się Eliza Mellor. Zdjęcia do serialu kręcone były w Afryce Południowej, Walii i w Rotterdamie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wywiad z Wampirem – rola Louisa obsadzona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.