w

The Widow – zwiastun nowego serialu Amazona

Kate Backinsale

Amazon wydał materiał promujący swój nowy ośmioodcinkowy serial The Widow z Kate Beckinsale i Charlesem Dance w rolach głównych. Jego premiera już 1 marca.

Produkcja zapowiadana jest jako emocjonujący i trzymający w napięciu thriller, a fabuła skupia się wokół Georgii Wells, która straciła męża i całkowicie odcięła się od swojego poprzedniego życia. Jednak pewnego dnia kobieta jest pewna, że widziała swojego zmarłego męża w wiadomościach. Ta myśl nie daje jej spokoju i od tej pory Georgia zrobi wszystko, aby poznać prawdę o swojej przeszłości.

Za reżyserię odpowiada Sam Donovan i Olly Blackburn, a produkcją zajęła się Eliza Mellor. Zdjęcia do serialu kręcone były w Afryce Południowej, Walii i w Rotterdamie.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw

Detektyw sezon 3. – nowe materiały filmowe plus zwiastun!

Star trek: Discovery

Star Trek: Discovery – będzie spin-off!