w

Specjalna nagroda dla Gry o Tron na BAFTA Television Craft Awards

449dbfce0e931718039288064f73.1000

Ekipa produkcyjna Gry o Tron, otrzyma w tym roku specjalną nagrodę na gali rozdania nagród BAFTA Television Craft Awards.

BAFTA Craft Awards to nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych za niezwykłe techniczne osiągnięcia w dziedzinie telewizji.

Nagrodę w imieniu całego zespołu Gry o Tron odbiorą Hannah Murray oraz John Bradley. Rzecznicy BAFTA, mówiąc o przyznaniu nagrody dla ekipy Gry o Tron powiedzieli, że zostaje ona przyznana w ramach uznania, że Gra o Tron i jej produkcja popchnęła granice produkcyjne, kręcąc w lokacjach na całym świecie.

Nagroda to także uznanie wsparcia Gry o Tron w dostarczaniu wysokiej jakości produkcji telewizyjnej w Wielkiej Brytanii. Serial był kręcony w wielu lokacjach w Północnej Irlandii, a siedzibę produkcji osadził w Titanic Studios w Belfaście, które jest bazą produkcyjną serialu od pierwszego sezonu.

Rozdanie nagród BAFTA Craft Awards nastąpi 22 kwietnia w Londynie.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

hunter tylo 150x150

Hunter Tylo ponownie wystąpi w Modzie na Sukces!

Zagubieni w kosmosie - recenzja

Zagubieni w kosmosie – serial sci-fi dla całej rodziny