Specjalna nagroda dla Gry o Tron na BAFTA Television Craft Awards

}

Data: 16 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Ekipa produkcyjna Gry o Tron, otrzyma w tym roku specjalną nagrodę na gali rozdania nagród BAFTA Television Craft Awards.

BAFTA Craft Awards to nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych za niezwykłe techniczne osiągnięcia w dziedzinie telewizji.

Nagrodę w imieniu całego zespołu Gry o Tron odbiorą Hannah Murray oraz John Bradley. Rzecznicy BAFTA, mówiąc o przyznaniu nagrody dla ekipy Gry o Tron powiedzieli, że zostaje ona przyznana w ramach uznania, że Gra o Tron i jej produkcja popchnęła granice produkcyjne, kręcąc w lokacjach na całym świecie.

Nagroda to także uznanie wsparcia Gry o Tron w dostarczaniu wysokiej jakości produkcji telewizyjnej w Wielkiej Brytanii. Serial był kręcony w wielu lokacjach w Północnej Irlandii, a siedzibę produkcji osadził w Titanic Studios w Belfaście, które jest bazą produkcyjną serialu od pierwszego sezonu.

Rozdanie nagród BAFTA Craft Awards nastąpi 22 kwietnia w Londynie.

ZOBACZ TEŻ  Seriale polityczne - TOP 15, które musisz obejrzeć

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.