Hunter Tylo ponownie wystąpi w Modzie na Sukces!

j
}

Data: 15 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Hunter Tylo to osoba, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Urodzona w 1962 roku aktorka, status gwiazdy zyskała rolą Taylor Hayes w Modzie na Sukces, którą odgrywała w latach 1990-1994, 1994-2002, 2005-2014. W 1994 roku świat zachwycił się jej kreacją w mini serii Córka Maharażdży, gdzie grała tytułową rolę Messui Shandar. W 1996 roku czekał ją kolejny sukces, bo dostała rolę Taylor McBride w Melrose Place, ale tym razem się nie powiodło, bo  zbiegło się to z jej błogosławionym stanem i ostatecznie zagrała Lisa Rinna.

hunter tylo

Hunter Tylo

Hunter Tylo to gwiazda telewizji, ale zarazem aktorka jednej roli – roli Taylor Hayes w Modzie na Sukces. W 1994 uśmiercono ją, aby zagrała w Córce Maharadży, po czym ją ożywiono. W 2002 roku ponownie ją uśmiercono, bo popadła w konflikt z twórcami, mimo wszystko ożywiono ją trzy lata później. Zaczęto się śmiać, że Taylor Hayes zawstydziła swoim dwukrotnym zmartwychwstaniem samego Jezusa Chrystusa. Hunter Tylo poddała się międzyczasie serii operacji plastycznych, efektem czego Taylor zmartwychwstała z nowymi ustami i nowymi piersiami. Gdy nagle zniknęła w 2014 roku nie spodziewano się jej kolejnego pojawienia. A jednak, w 2018 roku powróciła, tym razem z nowymi włosami, a ściślej z włosami blond.

Taylor Hayes to czołowa postać Mody na Sukces. Stanowiła odwieczną rywalkę Brooke Logan w boju o Ridge’a Forrestera. Stateczne i porządne uosobienie pani psychiatry zawsze kontrastowało z dynamicznym i frywolnym uosobieniem Brooke Logan, czy Donny Logan. Mimo wszystko też miała swoje ciemne strony. Była między innymi alkoholiczką. Wychodziła za wielu mężczyzn: Ridge’a Forrestera, Nicka Marone’a, Omara Rashida oraz Whipa Jonesa. Widownia ją kochała. Czym Taylor zaskoczy nas teraz?!

ZOBACZ TEŻ  Serial O mnie się nie martw dobiegł końca!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Grzegorz Sobczak

Miłośnik szklanego oraz srebrnego ekranu - zakochany w Melrose Place 😉