The Affair

4. sezon The Affair – teaser i data premiery

16 kwietnia 2018 | Newsy

17 czerwca do telewizji Showtime powróci serial The Affair z czwartym sezonem. Bohaterowie w dalszym ciągu będą próbować zacząć swoje życie od początku, a sam teaser pokazuje, jaki kierunek zamierza obrać historia w nowym sezonie.

Helen, Alison, Noah i Cole w dalszym ciągu będą się od siebie oddalać oraz zaangażują się w nowe związki, zastanawiając się czy całkowicie zamknąć za sobą przeszłość. Nowy sezon skupi się na nowych początkach, tragicznych zakończeniach oraz braku szansy na przebaczenie.

Niestety nie wiadomo, kiedy 4. sezon pojawi się w Polsce. Starsze sezony możemy zobaczyć zarówno na Showmaxie, Netflixie i kanale seriale+.

Teaser 4. sezonu. Sprawdź!

 

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead – w specjalnych odcinkach sezonu 10 poznamy żonę Negana

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram