4. sezon The Affair – teaser i data premiery

}

Data: 16 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

17 czerwca do telewizji Showtime powróci serial The Affair z czwartym sezonem. Bohaterowie w dalszym ciągu będą próbować zacząć swoje życie od początku, a sam teaser pokazuje, jaki kierunek zamierza obrać historia w nowym sezonie.

Helen, Alison, Noah i Cole w dalszym ciągu będą się od siebie oddalać oraz zaangażują się w nowe związki, zastanawiając się czy całkowicie zamknąć za sobą przeszłość. Nowy sezon skupi się na nowych początkach, tragicznych zakończeniach oraz braku szansy na przebaczenie.

Niestety nie wiadomo, kiedy 4. sezon pojawi się w Polsce. Starsze sezony możemy zobaczyć zarówno na Showmaxie, Netflixie i kanale seriale+.

Teaser 4. sezonu. Sprawdź!

 

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead – w specjalnych odcinkach sezonu 10 poznamy żonę Negana

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.