w

Skazany na śmierć – nie będzie jednak 6. sezonu?

prison break vuelve con sus protagonistas dominic purcell y wentworth miller

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja jakoby pracowano nad szóstym sezonem serialu Skazany na śmierć. Takie wieści po świecie rozpuścił za pomocą mediów społecznościowych Dominic Purcell, odtwórca roli Lincolna Burrowsa. Teraz odnosi się do nich Wentworth Miller.

Miller w swoim poście na Instagramie jasno dał do zrozumienia, iż nie planuje powracać do tej serii. Nie chce już grać heteroseksualnych postaci. Przeprasza fanów serialu, którzy liczyli na kontynuację, rozumiejąc, że mogą być teraz rozczarowani.

Także wieści te stawiają pod znakiem zapytania dalszą przyszłość serialu? Bowiem chyba nikt z nas nie wyobraża go sobie bez odtwórcy głównej roli Michaela Scofielda.

Skazany na śmierć to serial, który zadebiutował w 2005 roku i doczekał się pięciu sezonów. Jego głównymi bohaterami są bracia – Michael i Lincoln. Drugi z nich skazany zostaje na karę śmierci. Michael, utalentowany inżynier postanawia zrobić wszystko, aby wydostać go z więzienia. W tym celu sam się do niego dostaje i obmyśla plan brawurowej ucieczki. Korzysta z pomocy wybranej grupy współwięźniów i więziennej lekarki Sary.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Ha. To jest śmieszne. Ogolnie już wyjaśniam. On ogłosił to chyba w 2013 roku przed 4 lub 3 sezonem. W między czasie powstał 5 wiec ta wiadomość jest nieaktualna. Przejrzałam kilka razy insta i fb Millera. Od 5 lat nie ma żadnej informacji o zakończeniu produkcji. Natomiast serialowy Michel w coraz nowzszym poście dodaje hasztag odnoszący się do 6 sezonu. Ponadto ok. Sierpnia 2020 roku udostępnił on post na którym pisało. ,,6 sezon is comming”

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

walker

Walker – pierwsza zapowiedź serialu The CW!

the hardy boys in the hulu show

The Hardy Boys – zwiastun nowego serialu Hulu opartego o powieści Dixona