Ms. Marvel – premiera serialu w przyszłym roku

}

Data: 4 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Oczekiwany serial Marvela Ms. Marvel prawdopodobnie zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Powodem tej zmiany jest inna produkcja należąca do MCU, która zadebiutować ma na końcu listopada tego roku. Mowa o serialu Hawkeye.

Pierwotnie Ms. Marvel na Disney+ pojawić miała się jesienią tego roku. Jednak po ustaleniu daty Hawkeye tak się raczej nie stanie, bowiem platforma na taki dubel raczej się nie zdecyduje. Także najbardziej prawdopodobnym jest, iż Ms. Marvel zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan, w tej roli nowicjuszka Iman Vellani. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dash i Lily – zwiastun świątecznego serialu Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.