w

Walker – pierwsza zapowiedź serialu The CW!

walker

Stacja The CW opublikowała pierwszą teaserową zapowiedź serialu Walker, w którym w słynnego stróża prawa wciela się Jared Padalecki. Niestety wideo nie ujawnia wyglądu głównego bohatera.

Strażnik Teksasu emitowany był w latach 1993-2001 i zebrał sporą grupę fanów. Głównym bohaterem był Cordell Walker. Teraz zobaczymy jego nowe wcielenie. Walker rozwiązując przestępstwa w jednej z elitarnych jednostek pragnie powrócić do swojej rodziny. Jest wdowcem oraz ojcem dwójki dzieci. Wracając, po dwóch latach działania pod przykrywką, w rodzinne strony, nie dane będzie mu osiąść na laurach. Odkrywa, że jego problemy jeszcze się nie skończyły, a przestępcy nie śpią.

W obsadzie oprócz Padaleckiego znajdują się także Chris Labadie jako Jordan – były więzień, który wie jak zaleźć za skórę Walkerowi, Kale Culley jako syn Walkera Arlo, Violet Brinson jao córka Walkera Stella, Keegan Allen, Molly Hagen, Mitch Pileggi, Coby Bell, Jeff Pierre, Odette Annable i Lindsey Morgan.

Autorką scenariusza i producentką jest Anna Fricke. Premiera serialu Walker już 21 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

yw 106 unit 01615

Młody Wallander otrzymuje zamówienie na 2. sezon!

prison break vuelve con sus protagonistas dominic purcell y wentworth miller

Skazany na śmierć – nie będzie jednak 6. sezonu?