Przeczytano:

The Hardy Boys – zwiastun nowego serialu Hulu opartego o powieści Dixona

10 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Hulu zaprezentowała światu pierwszą zapowiedź nowego serialu kryminalnego przeznaczonego dla młodzieży. Mowa o produkcji The Hardy Boys, której fabuła inspirowana jest powieściami Franklina W. Dixona.

Każde miasto ma swoje tajemnice. Dwaj chłopcy, szesnastoletni Frank i dwunastoletni Joe przybywają do miasta Bridgeport wraz ze swoim ojcem będącym detektywem. Odkrywając iż ich ojciec prowadzi po kryjomu jakieś śledztwo, sami postanawiają odkryć prawdę o niedawnej tragedii, która zmieniła ich życie. Robiąc to odkrywają coś bardzo złego, coś co tylko oni mogą powstrzymać.

W obsadzie aktorskiej znajdują się Rohan Campbell, Alexander Elliot, Bea Santos i James Tupper. Premiera serialu już 4 grudnia br. na Hulu. Pierwszy sezon składa się z trzynastu odcinków.

Źródło: darkhorizons

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również