Peaky Blinders zakończy się pełnometrażowym filmem

}

Data: 25 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

To, że serial BBC Peaky Blinders zmierza ku końcowi nie oznacza, że na zawsze już pożegnamy się ze znanymi nam postaciami. Jak zapowiedział twórca Steven Knight serial zakończy się szóstym sezonem, ale jego całości dopełni pełnometrażowy film.

To jednak nie jedyna dobra wiadomość, bowiem Knight uważa, iż film otworzy nowe drzwi do potencjalnych spin-offów. Wierzy on bowiem, że w uniwersum Peaky Blinders pozostało jeszcze wiele historii do opowiedzenia. Też tak uważacie?

Jesteśmy w fazie rozwoju. To w pełni ukształtowany pomysł, który ma początek, środek i zakończenie. Myślę, że to będzie stosowne zakończenie opowiedzianej do tej pory historii, ale z tego wynikną prawdopodobnie rzeczy, które nie będą typowymi spin-offami, ale powstaną programy, mam taką nadzieję, które nadal będą opowiadały historię tej części społeczeństwa i tej rodziny. – powiedział Knight

Obecnie trwają prace na planie finałowej, szóstej serii serialu.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Peaky Blinders – recenzja sezonu 5. – Do biegu, gotowi, start!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.