Peaky Blinders zakończy się pełnometrażowym filmem

25 stycznia 2021 | Newsy

To, że serial BBC Peaky Blinders zmierza ku końcowi nie oznacza, że na zawsze już pożegnamy się ze znanymi nam postaciami. Jak zapowiedział twórca Steven Knight serial zakończy się szóstym sezonem, ale jego całości dopełni pełnometrażowy film.

To jednak nie jedyna dobra wiadomość, bowiem Knight uważa, iż film otworzy nowe drzwi do potencjalnych spin-offów. Wierzy on bowiem, że w uniwersum Peaky Blinders pozostało jeszcze wiele historii do opowiedzenia. Też tak uważacie?

Jesteśmy w fazie rozwoju. To w pełni ukształtowany pomysł, który ma początek, środek i zakończenie. Myślę, że to będzie stosowne zakończenie opowiedzianej do tej pory historii, ale z tego wynikną prawdopodobnie rzeczy, które nie będą typowymi spin-offami, ale powstaną programy, mam taką nadzieję, które nadal będą opowiadały historię tej części społeczeństwa i tej rodziny. – powiedział Knight

Obecnie trwają prace na planie finałowej, szóstej serii serialu.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Peaky Blinders – recenzja sezonu 5. – Do biegu, gotowi, start!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram