Michelle Pfeiffer w obsadzie serialu o Pierwszych Damach Ameryki

}

Data: 25 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serwis Showtime zapowiedział powstanie antologicznego serialu The First Lady. Produkcja ta opowie o życiu Pierwszych Dam Stanów Zjednoczonych i o tym, jak niejednokrotnie miały one wielki wpływ na politykę swojego kraju. Swój angaż otrzymała właśnie aktorka Michelle Pfeiffer, która wystąpi u boku wcześniej już dodanej do obsady Violi Davis.

Pfeiffer wcieli się w Betty Ford, żonę 38. prezydenta USA Geralda Forda. Była ona aktywna w polityce społecznej i uznana za jedną z najbardziej szczerych kobiet w historii. Miano to przysporzyła sobie komentowaniem każdej gorącej kwestii tamtych czasów. Znana była także z podnoszenia świadomości społecznej na temat uzależnień. Publicznie bowiem przedstawiła swoja wieloletnią walkę z uzależnieniem od alkoholu.

Pierwszy sezon skupić się ma na postaciach Ford, Eleanor Roosevelt i Michelle Obamy, w która wcieli się Viola Davis. Za reżyserię i produkcję odpowie Susanne Bier.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tiger King z Nicolasem Cage'm anulowany

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.