Invincible od Amazona otrzymuje nowa zapowiedź i datę premiery!

}

Data: 25 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na platformę Amazon zmierza animowany serial Invincible od Roberta Kirkmana. Platforma zaprezentowała właśnie nowy zwiastun animacji. Ujawniono także datę premiery.

Na platformę Amazon zmierza animowany serial Invincible od Roberta Kirkmana. Platforma zaprezentowała właśnie nowy zwiastun animacji. Ujawniono także datę premiery.

Produkcja oparta jest na popularnej komiksowej serii, która doczekała się aż 144 numerów. Wydawana była od 2003 do 2019 roku. Jej autorem jest Kirkman i rysownik Cory Walker.

Invincible jak na amerykański komiks przystało opowiada o superbohaterze imieniem Mark będącym synem pozaziemskiego superbohatera Omni-Mana. Kiedy chłopak odkrywa, iż odziedziczył po ojcu nadludzką siłę i zdolność latania przywdziewa kostium superbohatera i przyjmuje przydomek Invincible. Jednak prowadzenie podwójnego życia nigdy nie jest łatwe.

Głosową obsadę poprowadzą Makershala Ali, Ezra Miller, Steven Yeun, Sandra Oh, J.K. Simmons, Seth Rogen, Gillian Jacobs, Mark Hamill, Walton Goggins i Chris Diamantopoulos.

Serial Invincible zadebiutuje już 26 marca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze krótkie seriale na wieczór – serialoholikom na ratunek

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.