Obi-Wan Kenobi otrzyma własny serial! Wiadomo także kto zagra głównego bohatera!

}

Data: 26 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Na konwencie D23 potwierdzono plotki o powstaniu serialu opowiadającej o Obi-Wan Kenobim – jednej z głównych postaci Gwiezdnych Wojen. Podano także informację, że do roli powróci Ewan McGregor, który w mistrza Jedi wcielił się w pierwszych trzech epizodach gwiezdnej sagi.

Na tą wiadomość czekali chyba wszyscy fani Gwiezdnych Wojen. Obecnie trwają ostatnie poprawki w scenariuszu serialu, a zdjęcia rozpocząć mają się w przyszłym roku. Serial trafi oczywiście na platformę Disney +. Jak na razie nie podano oficjalnego tytułu serialu, chodź na poniższej grafice ukazującej chronologię wszystkich produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen, widnieje Obi-Wan Kenobi, jednak nie wiadomo czy tak ostatecznie nazywać się będzie serial.

20190824003246 000802
comingsoon

Akcja serialu ma rozgrywać się na osiem lat po wydarzeniach ukazanych w części trzeciej Zemsta Sithów. W końcówce widzieliśmy wtedy jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine.

Oprócz serii o Kenobim, na Disney + niedługo zadebiutuje The Mandalorian. Powstaje jeszcze jeden serial z uniwersum Star Wars, opowiadający o Cassianie Andorze, w którego wcieli się Diego Luna. To rebeliancki szpieg, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Serial ma być szpiegowską produkcją, która ukaże to jak działał na rzecz Rebelii.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Good Place – sezon 4. ostatnim!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.