Moon Girl and Devil Dinosaur – animacja Marvela zadebiutuje na Disney Channel!

}

Data: 26 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Moon Girl and Devil Dinosaur to nowa animowana produkcja Marvela, która emitowana będzie przez stację Disney Channel. Taką informację podano podczas tegorocznego konwentu D23. Oparta jest ona na jednej z najnowszych serii komiksów Marvela.

Bohaterką komiksów jest 9-letnia Lunella Lafayette, afroamerykanka. Jest nad wyraz uzdolnioną dziewczynką, która wraz ze swoim dinozaurem przeżywa wspaniałe przygody. W serialu Lunella ma mieć 13 lat, a jego akcja rozgrywać się ma we współczesnym Nowym Yorku, do którego przez przypadek trafi Lunella i T-Rex. Oboje postarają się uchronić miasto przed nadciągającym niebezpieczeństwem.

Za produkcję odpowiadają Laurence Fishburne, Helen Sugland’s i Steve Loter. Jak na razie nie znana jest data premiery serialu.

91ix9abhzml
amazon

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.