w

Moon Girl and Devil Dinosaur – animacja Marvela zadebiutuje na Disney Channel!

ecwb37evuaafngy
collider

Moon Girl and Devil Dinosaur to nowa animowana produkcja Marvela, która emitowana będzie przez stację Disney Channel. Taką informację podano podczas tegorocznego konwentu D23. Oparta jest ona na jednej z najnowszych serii komiksów Marvela.

Bohaterką komiksów jest 9-letnia Lunella Lafayette, afroamerykanka. Jest nad wyraz uzdolnioną dziewczynką, która wraz ze swoim dinozaurem przeżywa wspaniałe przygody. W serialu Lunella ma mieć 13 lat, a jego akcja rozgrywać się ma we współczesnym Nowym Yorku, do którego przez przypadek trafi Lunella i T-Rex. Oboje postarają się uchronić miasto przed nadciągającym niebezpieczeństwem.

Za produkcję odpowiadają Laurence Fishburne, Helen Sugland’s i Steve Loter. Jak na razie nie znana jest data premiery serialu.

91ix9abhzml
amazon

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mindhunter

Mindhunter – recenzja 2. sezonu – Pozwólmy przeszłości dojść do głosu

obi wan.0.0

Obi-Wan Kenobi otrzyma własny serial! Wiadomo także kto zagra głównego bohatera!