Clickbait – Netflix pracuje nad nowym dramatem!

26 sierpnia 2019 | Newsy

Netflix wraz z Tonym Ayresem i Davidem Heymanem pracuje nad nowym limitowanym thrillerem Clickbait.

Serial ma składać się z ośmiu odcinków. Skupi się on na zbadaniu sposobów w jaki współczesne media społecznościowe na nas oddziałują. Stosując różne triki wpływają na nasze zachowania i kontrolują nas. Tytuł serialu odnosi się do zjawiska internetowego, które polega na przyciągnięciu uwagi widza za pomocą tytułu bądź grafiki, które znaczącą wyolbrzymiają treść i znaczenie artykułu. Chodzi tylko o to, aby zainteresowany widz nieświadomie kliknął w link tym samym generując firmie zysk.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Królestwo zwierząt otrzymał odnowienie na finałowy sezon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!