Nawiedzony dom na wzgórzu – Pedretti powróci w nowym sezonie antologii!

}

Data: 29 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Nawiedzony dom na wzgórzu to nowa antologiczna seria od Netflixa, która jak na razie doczekała się jednego sezonu i zamówienia na kolejny. Już teraz wiemy, że w kontynuacji powróci Victoria Pedretti.

Drugi sezon nosić będzie nazwę The Haunting of Bly Manor. Za jego scenariusz i reżyserię również odpowiadać będzie Mike Flanagan. Chodź fabularnie nowa produkcja różnić się będzie od Nawiedzonego domu na wzgórzu to dalej pozostanie w klimacie duchów i nawiedzonych posiadłości.

The Haunting of Bly Manor będzie adaptacją książki Henry’ego Jamesa The Turn of the Screw. Fabuła skupiać się ma na pewnej guwernantce opiekującej się dwójką wyjątkowych dzieci, które mieszkają w starej, wiejskiej rezydencji. W roli guwernantki Dani, zobaczymy właśnie Pedretti.

Premiera produkcji zapowiadana jest na przyszły rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nie będzie dalszych części Nawiedzonych domów od Mike'a Flanagana

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.