dupa cycki

Batwoman prezentuje swoje nowe cacko!

29 czerwca 2019 | Newsy

W sieci pojawił się krótki filmik promujący nowy serial stacji The CW. Widzimy na nim tytułową bohaterkę prezentującą swój nowy środek transportu, jakim jest motocykl.

https://www.youtube.com/watch?v=U2wx4iz4mWI&feature=youtu.be

Serial ukaże nam przygody Kate Kane, która podobnie jak Batman, pod osłoną nocy ochrania Gotham City, jednocześnie mierząc się także z samą sobą. Decyduje się ona na zostanie nową nadzieją miasta, po tym jak trzy lata temu doszło do zniknięcia Mrocznego Rycerza i miasto pochłonięte zostało przez gangi. W roli Kate wystąpi Ruby Rose.

Premiera serialu odbędzie się jesienią, a dokładnie 6. października.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Premiery i kontynuacje w czerwcu na kanałach HBO!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy