Krzyk sezon 3. – zobaczcie nową zabawną zapowiedź!

29 czerwca 2019 | Newsy

Jak widać promocja trzeciego sezonu serialu Krzyk ruszyła pełną parą. Tym razem do sieci trafiło zabawne wideo ukazujące nam dzień z życia mordercy w masce. Możemy także rzucić okiem na oryginalną maskę znaną nam z serii filmów Wesa Cravena.

Trzeci sezon serialu to reboot, który opowie całkowicie nową historię i zawiera nową obsadę. Jego tytuł to Scream: Resurrection. Składać się ma z 6. odcinków, które w blokach po dwa wyemitowane zostaną w dniach od 8. do 10. lipca przez stację VH1.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale horrory Netflix - produkcje, że strach się bać

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram