w

Hellraiser powróci jako serial!

hellraiser
comingsoon

Hellraiser to słynna filmowa seria horrorów, która teraz ma szansę zaistnieć na nowo, tym razem w wersji serialu. Prawa do niej nabyli Roy Lee, producent filmu To i Dan Farah odpowiedzialny za film Player One.

Mają oni w planach połączenie oryginalnej fabuły filmu z zupełnie nową historią. Jak na razie żadne inne szczegóły nie są znane. Obecnie trwa poszukiwanie showrunnera i stacji bądź platformy, która będzie zainteresowana tym projektem.

Pierwszy film z serii powstał w 1987 roku i nosi tytuł Hellraiser: Wysłannik piekieł. Główny bohater to Frank Cotton, który rozwiązując tajemnicę pewnej magicznej kostki trafia do świata Cenobitów. Jest to piekielny wymiar, pełen bólu i cierpienia. Przypadkowo powraca ponownie na Ziemię jednak nie jako człowiek a monstrum, które aby stać się na powrót człowiekiem potrzebuje ofiar. Jednak Cenobici z okrutnym Pinheadem na czele wcale łatwo nie rezygnują ze swojego łupu jakim jest Frank.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ghostface mask from scream

Krzyk sezon 3. – zobaczcie nową zabawną zapowiedź!

dc wystartuje z wlasnym uniwersum sandmana ktorym zajmie sie neil gaiman

Sandman – Netflix otrzymał prawa do produkcji serialu!