Już niedługo 5 sezon serialu Dziewczyny nad wyraz

26 marca 2021 | Newsy

Dziewczyny nad wyraz 5 już niedługo na Netfilxie.

Jak donoszą media kolejny sezon znanej użytkownikom Netflixa produkcji pt. Dziewczyny nad wyraz (ang. The Bold type) zobaczymy jeszcze w marcu 2021 roku. Będzie to ostatni i bardzo krótki bo, liczący tylko 6 odcinków sezon.

Niestety jeszcze nie wiadomo kiedy trafi on na platformę Netflix, więc fani Dziewczyn nad wyraz będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

A w oczekiwaniu na kolejny sezon zapraszamy do naszej recenzji.

ZOBACZ TEŻ  Seriale z kobiecą główną bohaterką – 7 pozycji, które musisz obejrzeć!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karolina Tryniszewska

Uwielbia seriale, a zwłaszcza starsze telenowele. Mogłaby o nich pisać i rozmawiać godzinami. Obejrzała jak dotad wszystkie filmy i seriale ulubioną aktorką, Jennifer Aniston.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram