Stormfront prawdopodobnie nie pojawi się w 3. sezonie The Boys

}

Data: 26 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Aktorka Aya Cash wcielająca się w główną antagonistkę 2. sezonu Stromfront nie pojawi się w kontynuacji serii. Jak mówi jej kontrakt opiewał na rok i nie został przedłużony.

Uważajcie na spojlery!

W finale drugiego sezonu Stormfront była w fatalnym stanie po ataku syna Homelandera – Ryana. Nie wiadomo czy superbohaterka to przetrwała, choć jak było wcześniej mówione, jest ona nieśmiertelna.

Wiadomym jest, że w trzecim sezonie z pewnością nie zobaczymy w jej roli Ayi Cash. Czy jednak bohaterka, jak i odgrywająca ją aktorka jeszcze powrócą w dalszych sezonach? Jest to możliwe, bowiem jak w jednym z wywiadów mówił sam Eric Kripke – Ona nie umarła. Jest kikutem. Razem z scenarzystami i Ayą myślimy co się z nią stanie? Zobaczymy.

Cash również odniosła się do swojej roli w jednej z wypowiedzi:

Chcę wiedzieć czy ona wróci? Nie ma mnie tam teraz. Teraz jestem w nowym programie Foxa. Mój kontrakt z The Boys trwał rok. Może nałożą moją twarz w CGI?

Trzeci sezon The Boys obecnie jest w produkcji. Zdjęcia odbywają się w Kanadzie.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowi superbohaterowie – poznaj te 5 postaci

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.