Peter Outerbridge jako Czarna Maska w 2. sezonie Batwoman

26 marca 2021 | Newsy

W drugim sezonie serialu Batwoman pojawi się nowy antagonista. To Czarna Maska. W złego wcieli się Peter Outerbridge.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym możecie zobaczyć jak będzie wyglądał ten czarny charakter.

batwoman black mask

Czarna Maska to inaczej Roman Sionis, który ma dwa różne życia. Za dnia jest pragmatycznym i charyzmatycznym dyrektorem, grającym 'białego rycerza’ przeciwstawiającego się skorumpowanym systemom Gotham. Nocą przeistacza się w Czarną Maskę, postać przepełnioną nienawiścią i pragnącą dla zemsty zburzyć całe Gotham.

Emisja drugiego sezonu Batwoman trwa. W nową strażniczkę Gotham wciela się Javicia Leslie. Powróci jednak Kate Kane, w którą teraz wcieli się Wallis Day. Nowych bohaterów poznamy w najbliższych epizodach.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Hanna – teaser nowego serialu Amazon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram