w

Hanna – teaser nowego serialu Amazon

Hanna
comingsoon

Amazon Prime Video wypuściło pierwszą zapowiedź swojego nowego serialu Hanna, będącego remake filmu akcji z 2011 roku o tym samym tytule.

Filmik przedstawia Hanne jako noworodka, którego ktoś ukradkiem zabiera ze szpitalnej sali wszczynając tym samym alarm.

Reżyserem serialu jest Sarah Adina Smith. Zdjęcia kręcone były na Węgrzech, Słowacji, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii, zakończyły się wiosną zeszłego roku, a na marzec tego roku przewidywana jest premiera produkcji.

Fabuła opowiada historię 16-letniej dziewczyny, o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Od małego wychowywana w fińskiej dziczy przez ojca będącego byłym agentem CIA. Wszystko to po to, aby mogła się stać zabójcą idealnym. Pewnego dnia ojciec postanawia wystawić jej umiejętności na próbę i wysyła ją na pierwszą misję, na której Hanna stanie przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia.

W tytułowej roli wystąpi Esme Creed-Miles. Jej ojca zagra Joel Kinnaman, a w bezwzględną agentkę CIA wcieli się Mireille Enos.

Źrodło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ucieczka Z Dannemory

Ucieczka z Dannemory – recenzja miniserialu – Plan doskonały?

Zakochani po uszy

Zakochani po uszy – nowy serial TVN