Hanna – teaser nowego serialu Amazon

}

Data: 5 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video wypuściło pierwszą zapowiedź swojego nowego serialu Hanna, będącego remake filmu akcji z 2011 roku o tym samym tytule.

Filmik przedstawia Hanne jako noworodka, którego ktoś ukradkiem zabiera ze szpitalnej sali wszczynając tym samym alarm.

https://www.youtube.com/watch?v=wp6myRLnhAs&feature=youtu.be

Reżyserem serialu jest Sarah Adina Smith. Zdjęcia kręcone były na Węgrzech, Słowacji, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii, zakończyły się wiosną zeszłego roku, a na marzec tego roku przewidywana jest premiera produkcji.

Fabuła opowiada historię 16-letniej dziewczyny, o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Od małego wychowywana w fińskiej dziczy przez ojca będącego byłym agentem CIA. Wszystko to po to, aby mogła się stać zabójcą idealnym. Pewnego dnia ojciec postanawia wystawić jej umiejętności na próbę i wysyła ją na pierwszą misję, na której Hanna stanie przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia.

W tytułowej roli wystąpi Esme Creed-Miles. Jej ojca zagra Joel Kinnaman, a w bezwzględną agentkę CIA wcieli się Mireille Enos.

Źrodło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wataha – polski serial od HBO trafi do Polsatu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.