Carmen Sandiego

Carmen Sandiego – nowy animowany serial Netflixa, jest zwiastun!

5 stycznia 2019 | Newsy

Carmen Sandiego to nowa wersja znanej kreskówki sprzed lat. Produkcję na platformie Netflixa będziemy mogli oglądać od 18 stycznia, a już teraz dostępny jest zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Postać Carmen po raz pierwszy pojawiła się w grze w lat 80. – Where in the World Is Carmen Sandiego. Następnie doczekała się swojego pierwszego serialu animowanego – Gdzie się podziała Carmen Sandiego? Carmen to była detektyw, która teraz jest bardzo sprytną złodziejką. W serialu poznamy zarówno jej historię, czyli to co doprowadziło ją do stania się tym kim jest oraz będziemy śledzić jej kolejne eskapady.

Carmen głosu użyczy Gina Rodriguez, a jej wspólnik i przyjaciel przemówi głosem Finna Wolfharda. Pierwszy sezon składać się będzie z 22 odcinków. Studiem odpowiedzialnym za animację jest DHX Media.

Poniżej kilka zdjęć z produkcji i oficjalny plakat.

Carmen Sandiego
Carmen Sandiego
carmen sandiego netflix images 3
Carmen Sandiego

Źrodło: collider


ZOBACZ TEŻ  Nie z tego świata – wielki powrót Johna Winchestera!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram