w

Carmen Sandiego – nowy animowany serial Netflixa, jest zwiastun!

Carmen Sandiego

Carmen Sandiego to nowa wersja znanej kreskówki sprzed lat. Produkcję na platformie Netflixa będziemy mogli oglądać od 18 stycznia, a już teraz dostępny jest zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Postać Carmen po raz pierwszy pojawiła się w grze w lat 80. – Where in the World Is Carmen Sandiego. Następnie doczekała się swojego pierwszego serialu animowanego – Gdzie się podziała Carmen Sandiego? Carmen to była detektyw, która teraz jest bardzo sprytną złodziejką. W serialu poznamy zarówno jej historię, czyli to co doprowadziło ją do stania się tym kim jest oraz będziemy śledzić jej kolejne eskapady.

Carmen głosu użyczy Gina Rodriguez, a jej wspólnik i przyjaciel przemówi głosem Finna Wolfharda. Pierwszy sezon składać się będzie z 22 odcinków. Studiem odpowiedzialnym za animację jest DHX Media.

Poniżej kilka zdjęć z produkcji i oficjalny plakat.

carmen sandiego netflix images 4 600x338
carmen sandiego netflix images 2 600x338
carmen sandiego netflix images 3 600x338
carmen sandiego netflix poster 405x600

Źrodło: collider


Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjaciele z uniwerku

Przyjaciele z uniwerku – zwiastun 2. sezonu

Ucieczka Z Dannemory

Ucieczka z Dannemory – recenzja miniserialu – Plan doskonały?