Wataha – polski serial od HBO trafi do Polsatu!

}

Data: 15 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Wataha to polski serial powstały dla HBO Polska. Do tej pory zapoznać mogli się z nim tylko subskrybenci platformy HBO GO. Teraz jednak trafi on do ramówki Polsatu.

Już od 3 grudnia w Polsacie pojawi się pierwszy sezon serialu o strażnikach granicznych w Bieszczadach. Produkcja emitowana będzie w każdy wtorek o 20:05. Jak na razie nie wiadomo czy stacja pokaże także drugi sezon serialu.

Pierwszy sezon opowiada o zamachu bombowym, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Udaje się przeżyć tylko jednemu z nich, kapitanowi Wiktorowi Rebrowowi, który w wyniku wybuchu traci nie tylko przyjaciół, ale i ukochaną kobietę. Sam próbuje dociec co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Jednakże nie jest to łatwe, ani bezpieczne, bowiem Bieszczady kryją swoje mroczne tajemnice.

W HBO Go 6 grudnia zadebiutuje już 3. sezon serialu.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Supergirl sezon 5. - zerknijcie na nowy plakat promujący serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.