pixel

Przeczytano:

Zakochani po uszy

Zakochani po uszy – nowy serial TVN

06 01 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja TVN mimo mnóstwa podobnych produkcji stawia na kolejny serial pt. Zakochani po uszy. Emisja premierowego pierwszego odcinka już 21 stycznia o godz. 18.30.

Zakochani po uszy opowie nam historię trójkąta miłosnego, w skład którego wchodzi Piotr (Michał Meyer), Asia (Katarzyna Grabowska) i Sylwia (Kamila Kamińska). Cała trójka poznała się 10 lat temu, kiedy to Piotr był w związku z Sylwią. Poznał wtedy Asię i młodzi zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, jednak Sylwia zrobiła wszystko, aby nie pozwolić odejść partnerowi.

Dekadę później Asia jest panią weterynarz i otwiera własny gabinet. Kiedy to wydaje jej się, że wszystko zaczyna się układać, nagle przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie i łamie sobie ząb. Trafia do kliniki, gdzie zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo jej kogoś przypomina.

Fabuła oparta jest na oryginalnym pomyśle. Scenariusz napisali Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a za reżyserię odpowiada Regina Zawadzka. Serial składać się ma ze 140 odcinków.

Źrodło: tvn

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również