tvn

Zakochani po uszy – nowy serial TVN

Stacja TVN mimo mnóstwa podobnych produkcji stawia na kolejny serial pt. Zakochani po uszy. Emisja premierowego pierwszego odcinka już 21 stycznia o godz. 18.30.

Zakochani po uszy opowie nam historię trójkąta miłosnego, w skład którego wchodzi Piotr (Michał Meyer), Asia (Katarzyna Grabowska) i Sylwia (Kamila Kamińska). Cała trójka poznała się 10 lat temu, kiedy to Piotr był w związku z Sylwią. Poznał wtedy Asię i młodzi zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, jednak Sylwia zrobiła wszystko, aby nie pozwolić odejść partnerowi.

Dekadę później Asia jest panią weterynarz i otwiera własny gabinet. Kiedy to wydaje jej się, że wszystko zaczyna się układać, nagle przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie i łamie sobie ząb. Trafia do kliniki, gdzie zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo jej kogoś przypomina.

Fabuła oparta jest na oryginalnym pomyśle. Scenariusz napisali Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a za reżyserię odpowiada Regina Zawadzka. Serial składać się ma ze 140 odcinków.

Źrodło: tvn

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.