w

Hanna – Amazon odnawia serial na trzeci sezon!

amazon studios hnna s2 full image gallerybackground en us 1587592777840. ri
comingsoon

Zaledwie nieco ponad tydzień od premiery drugiego sezonu włodarze platformy Amazon Prime Video zdecydowali się na odnowienie swojej produkcji na kolejny sezon. Można więc sądzić, że Hanna jest bardzo popularnym tytułem tego serwisu.

Drugi sezon serialu zebrał bardzo pozytywne i entuzjastyczne recenzje od krytyków co również z pewnością miało wielki wpływ na decyzję o przedłużeniu serii.

Jestem absolutnie podekscytowany, że mogę dac Hannie trzeci sezon. To będzie ekscytujący trzeci akt. – powiedział twórca i producent wykonawczy David Farr w swoim oświadczeniu

Hanna to 16-latka o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Nie zna innego życia niż to z ojcem w leśnej dziczy. Ojciec, były agent CIA wychowuje ją tak, aby była w stanie poradzić sobie z większymi i silniejszymi od niej przeciwnikami. Jednym słowem ma być zabójcą idealnym. Musi uciekać przed agentką CIA Marissą, która nieustannie próbuje ją schwytać. Umykając im Hanna powoli odkrywa prawdę o sobie.

W drugim sezonie wiemy już, że za szkolenie kobiet na maszyny do zabijania odpowiada agencja ULTRAX. Hanna wraz z Clarą postanawiają zniszczyć ją od wewnątrz.

Fabuła serialu bazuje na filmie Joe’ego Wrighta z 2011 roku, w produkcję którego Farr był również zaangażowany. W tytułowej roli występuje Esme Creed-Miles.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lucifer

Lucyfer sezon 5. – zobaczcie pierwszy zwiastun!

11036aa6ffbdcbd6e14a67b9dca2.1000

Snowpiercer sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź!