Przeczytano:

lucyfer, seriale z morderstwem w tle

Lucyfer sezon 5. – zobaczcie pierwszy zwiastun!

14 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix opublikował oficjalną zapowiedź pierwszej części oczekiwanego piątego sezonu serialu Lucyfer. Morningstar powraca, ale zachowuje się co najmniej dziwnie. Z nowym sezonem ulegniesz każdej pokusie, a nowe wieści z pewnością mocno Cię zaskoczą.

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekle ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga także policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli.

Premiera pierwszej części 5 sezonu już 21 sierpnia 2020 roku.

Co sądzicie o powyższej zapowiedzi? Zachęciła Was do jeszcze większego oczekiwania na nowe przygody Lucyfera?

Źródło: youtube

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również