Przeczytano:

Snowpiercer sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź!

14 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Zaledwie dwa dni temu na antenie stacji TNT wyemitowany został finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu Snowpiercer, a już zaraz po jego zakończeniu stacja udostępniła zapowiedź dalszego ciągu.

W drugim sezonie do obsady dołączy Sean Bean, który wcieli się w Mr. Wilforda. Poniższa zapowiedź przedstawia pierwsze spojrzenie na tą postać.

Snowpiercer to produkcja, której akcja dzieje się siedem lat po tym jak świat stał się zamarzniętym pustkowiem. Mamy garstkę ocalałych żyjących w nieustannie pędzącym pociągu. Oczywiście społeczeństwo go zamieszkujące dzieli się na klasy, a nieustanna niesprawiedliwość i polityka przetrwania doprowadzają do ciągłych konfliktów.

Serial powstał na podstawie graficznej powieści i pełnometrażowego filmu Snowpiercer: Arka przyszłości z 2013 roku w reżyserii Joon-ho Bonga.

Drugi sezon serialu zamówiony został jeszcze przed emisją pierwszego. Jego produkcja została już ukończona. Mamy pierwszą zapowiedź. Teraz nic tylko czekać na podanie daty premiery.

W Polsce pierwszy sezon w całości dostępny jest na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również