w

Hanna sezon 2. – szkolona na zabójczynię nastolatka powraca

hanna
amazon

Amazon Prime Video prezentuje pierwszą zapowiedź drugiego sezonu serialu Hanna, który opowiada o pewnej nastoletniej dziewczynie wychowywanej przez swojego ojca w polskiej dziczy.

Hanna to 16-latka o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Nie zna innego życia niż to z ojcem w leśnej dziczy. Ojciec, były agent CIA wychowuje ją tak, aby była w stanie poradzić sobie z większymi i silniejszymi od niej przeciwnikami. Jednym słowem ma być zabójcą idealnym. Musi uciekać przed agentką CIA Marissą, która nieustannie próbuje ją schwytać. Umykając im Hanna powoli odkrywa prawdę o sobie.

W drugim sezonie wiemy już, że za szkolenie kobiet na maszyny do zabijania odpowiada agencja ULTRAX. Hanna wraz z Clarą postanowią zniszczyć ja od wewnątrz. Czy im się to uda dowiemy się już niebawem. Premiera nowych epizodów już 3 lipca br. na platformie Amazon.

Fabuła serialu bazuje na filmie Joe’ego Wrighta z 2011 roku. W głównej roli powróci Esme Creed-Miles.

Źródło: indiewire

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

umbrella academy11

The Umbrella Academy sezon 2. – zobaczcie pierwsze zdjęcia

Co słychać w Westeros? Część 2: Niedźwiedź i dziewica cud gra o tron

Co słychać w Westeros? Część 2: Niedźwiedź i dziewica cud (ang. The Bair and the Maiden Fair)