Gra o tron: Fani organizują Google bombing na frazę „bad writers”

14 maja 2019 | Newsy

j

Pamiętacie, jak dawno, dawno temu w Polsce ktoś wypozycjonował frazę „kretyn” tak, by wyświetlała się strona Andrzeja Leppera? Teraz wściekli fani Gry o Tron robią to samo ze scenarzystami Gry o Tron – po wpisaniu w Google „bad writers” – ich zdjęcie pojawia się na górze wyników wyszukiwania w Google grafika.

Nie wszyscy są zadowoleni z tego, jak wygląda ostatni, 8 sezon Gry o Tron. Fani z kanału Reddita postanowili „ukarać” twórców serialu i bombardują manipulując wynikami wyszukiwania. Na razie wygląda to tak:

zrzut ekranu 2019 05 14 09.24.05

Pewnie lada moment będą wyżej 🙂

Na reddit, w wątku zatytułowanym „Bad Writers. Upvote this post so its the first result when you google 'Bad writers'” (czyli Bad writers, zagłosuj na ten post, żeby osiągnął pierwszą pozycję jak wyguglasz „bad writers” namawia się do głosowania, by na tę frazę pojawiało się zdjęcie showrunnerów Gry o Tron – D.B Weissa i Davida Benioffa.

ZOBACZ TEŻ  Mayor of Kingstown – zwiastun dramatu z Jeremy Rennerem w roli głównej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy