The Tick – sezon 2. ostatnim?

}

Data: 20 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Twórca serialu Ben Edlund, na swoim Twitterze zamieścił dość niepokojącą informację dla fanów serialu The Tick. Wynika z niej bowiem, że sezon trzeci prawdopodobnie nie powstanie, a bynajmniej napewno nie dla platformy Amazon, jak było to do tej pory.

Jednak serial ten, jak i inne będące nie raz w podobnej sytuacji, może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy już zapoczątkowali petycję w internecie przekazując hashtag #SaveTheTick, licząc na odzew jakiejś stacji, która zechce przejąć produkcję.

The Tick to serial komediowy bazujący na kreskówce z lat 90. Opowiada o pewnym superbohaterze, który przebiera się za niebieskiego kleszcza i wraz ze swoim pomocnikiem – Arthurem, ratuje miasto przed kolejnymi zagrożeniami.

Aktualnie oba sezony serialu dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pan i Pani Smith - Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z tytułowej roli

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.