pixel

Przeczytano:

the tick

The Tick – sezon 2. ostatnim?

20 05 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Twórca serialu Ben Edlund, na swoim Twitterze zamieścił dość niepokojącą informację dla fanów serialu The Tick. Wynika z niej bowiem, że sezon trzeci prawdopodobnie nie powstanie, a bynajmniej napewno nie dla platformy Amazon, jak było to do tej pory.

Jednak serial ten, jak i inne będące nie raz w podobnej sytuacji, może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy już zapoczątkowali petycję w internecie przekazując hashtag #SaveTheTick, licząc na odzew jakiejś stacji, która zechce przejąć produkcję.

The Tick to serial komediowy bazujący na kreskówce z lat 90. Opowiada o pewnym superbohaterze, który przebiera się za niebieskiego kleszcza i wraz ze swoim pomocnikiem – Arthurem, ratuje miasto przed kolejnymi zagrożeniami.

Aktualnie oba sezony serialu dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również