w

The Tick – sezon 2. ostatnim?

Twórca serialu Ben Edlund, na swoim Twitterze zamieścił dość niepokojącą informację dla fanów serialu The Tick. Wynika z niej bowiem, że sezon trzeci prawdopodobnie nie powstanie, a bynajmniej napewno nie dla platformy Amazon, jak było to do tej pory.

Jednak serial ten, jak i inne będące nie raz w podobnej sytuacji, może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy już zapoczątkowali petycję w internecie przekazując hashtag #SaveTheTick, licząc na odzew jakiejś stacji, która zechce przejąć produkcję.

The Tick to serial komediowy bazujący na kreskówce z lat 90. Opowiada o pewnym superbohaterze, który przebiera się za niebieskiego kleszcza i wraz ze swoim pomocnikiem – Arthurem, ratuje miasto przed kolejnymi zagrożeniami.

Aktualnie oba sezony serialu dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

American Gods – Recenzja 2. sezonu – Gdzie ta magia?

najlepsze seriale sci fi

Westworld sezon 3. – jest zwiastun!