Lord i Miller stworzą własne uniwersum Marvela!

30 kwietnia 2019 | Newsy

W sieci pojawiła się informacja, że Phil Lord i Christpher Miller, odchodzą z wytwórni 20th Century Fox TV na rzecz podpisania pięcioletniej umowy z Sony Picture Entertainment, która obejmuje postacie Marvela.

Na mocy tej umowy ten amerykański duet filmowy może tworzyć własne projekty serialowe, również te związane z telewizyjnym uniwersum Marvela. Oparte mogą być one na postaciach należących do Sony, a są to m.in. Spider-Man, Green Goblin, Morbius, Venom czy Silver Sable.

Sądząc po tym w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się większej ilości seriali z znanymi nam postaciami z Marvelowskiego uniwersum.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story – tytuł i data premiery nowego sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!